Vere pa alkool 0.0% - MERLOT RED
  • Vere pa alkool 0.0% - MERLOT RED
5 Review(s) 

Vere pa alkool 0.0% - LUSSORY PREMIUM MERLOT I KUQ

Vere pa alkool 0.0% - MERLOT RED
Kjo verë jo-alkoolike është e butë në cilësi me një aluzion të manaferrave të kuqe dhe vanilje. Kjo verë e kuqe është e shijshme dhe kombinohet shume mire me mishin.

950 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 04/03/2019

Prodhuar nga rrushi Merlot nga Spanja.
Lussory Premium Red Merlot sjell një karakter harmonik dhe të shijshëm në tavolinë. Aromat natyrale janë ruajtur pas heqjes së alkoolit. Kjo verë jo-alkoolike është e butë në cilësi me një aluzion të manaferrave të kuqe dhe vanilje. Kjo verë e kuqe është e shijshme dhe kombinohet shume mire me mishin.
Numri i artikullit 499494
Brand Lussory
Përmbajtja e alkoolit 0.0%
Shija: M
anaferrat e kuq & Vanilje
Specialitet: Halal
Temperatura shërbyese: 16 ° C
Afati i mbajtjes pas hapjes: 3-4 ditë
Vendi i origjinës: Spanjë

MERLOT RED WINE
397 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Vlerësimi 
Ajet
16/01/2019

Shume e shijshme

Me ne fund ne shoferet mund te kemi nje vere jo alkoolike pa patur probleme me rregullat e qarkullimit rrugor.

  • 3 nga 3 njerëz gjetën këtë përmbledhje të dobishme.
Vlerësimi 
enxhi
11/01/2019

nice

me ne fund nje vere per ne qe nuk e konsumojme alkolin

  • 6 nga 6 njerëz gjetën këtë përmbledhje të dobishme.
Vlerësimi 
irisa
11/01/2019

E KENDSHME

shume e shijshme qe mund te pihet ne cdo pjese te dites. Provojeni

  • 6 nga 6 njerëz gjetën këtë përmbledhje të dobishme.
Vlerësimi 
Said D
15/12/2018

Perfekte

E kam provuar si vere, eshte absolutisht fantastike

  • 6 nga 6 njerëz gjetën këtë përmbledhje të dobishme.

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: