VERE PA ALKOOL 0.0% - MERLOT RED
  • VERE PA ALKOOL 0.0% - MERLOT RED
5 Review(s) 

Vere pa alkool 0.0% - MERLOT RED

Vere pa alkool 0.0% - MERLOT RED

  • Produkte Cilësore Produkte Cilësore
  • Transport i shpejtë brenda 48 Orëve Transport i shpejtë brenda 48 Orëve
  • Paguaj CASH dhe Paypal Paguaj CASH dhe Paypal
950 Lekë
pa TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:

Prodhuar nga rrushi Merlot nga Spanja. Lussory Premium Red Merlot sjell një karakter harmonik dhe të shijshëm në tavolinë. Aromat natyrale janë ruajtur pas heqjes së alkoolit. Kjo verë jo-alkoolike është e butë në cilësi me një aluzion të manave të kuqe dhe vanilje. Kjo verë e kuqe është e shijshme dhe kombinohet shume mire me Mishin.

MERLOT RED WINE
397 Artikuj

Vlerësime

Vlerësimi 
enxhi
1111-0101-19191919

nice

me ne fund nje vere per ne qe nuk e konsumojme alkolin

  • 3 nga 3 njerëz gjetën këtë përmbledhje të dobishme.
Vlerësimi 
irisa
1111-0101-19191919

E KENDSHME

shume e shijshme qe mund te pihet ne cdo pjese te dites. Provojeni

  • 3 nga 3 njerëz gjetën këtë përmbledhje të dobishme.
Vlerësimi 
Said D
1515-1212-18181818

Perfekte

E kam provuar si vere, eshte absolutisht fantastike

  • 4 nga 4 njerëz gjetën këtë përmbledhje të dobishme.

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

119 Shikime