Smartphone Doogee x55
  • Smartphone Doogee x55
  • Smartphone Doogee x55

Smartphone Doogee x55

Doogee x55
Memorie (RAM): 1GB, 533MHz
Internal Storage (ROM): 16GB
Kamera 8 MP

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
10 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Doogee x55
Procesor (Clock): Quad-Core 1.3GHz ARM
Memorie (RAM): 1GB, 533MHz
Internal Storage (ROM): 16GB
Ekrani (madhësia dhe tipi): 5.5 inç
Kamera 8 MP
Versioni i OS: Android 7.1 Nougat

smartphone15
2 Artikuj
Produkt i ri

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: