Smartphone Doogee x60
  • Doogee x60
  • Doogee x60
  • Smartphone Doogee x60
  • Smartphone Doogee x60

Smartphone Doogee x60

Doogee x60
Madhësia e ekranit 5.5 "
RAM 1 Gb
ROM 8 GB
Kapaciteti i baterisë 3300 mAh
Dimensionet 152,4 x 74,3 x 10,2 mm
Procesor audio Integruar

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
11 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Doogee x60
Madhësia e ekranit 5.5 "
RAM 1 Gb
ROM 8 GB
Kapaciteti i baterisë 3300 mAh
Dimensionet 152,4 x 74,3 x 10,2 mm
Procesor audio Integruar
Lloji i rrjetit 3G
Ndriçimi 400 cd / m²

smartphone11
2 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: