Doogee x60
  • Doogee x60
  • Doogee x60
  • Doogee x60
  • Doogee x60

Smartphone Doogee x60

Doogee x60

  • Produkte Cilësore Produkte Cilësore
  • Transport i shpejtë brenda 48 Orëve Transport i shpejtë brenda 48 Orëve
  • Paguaj CASH dhe Paypal Paguaj CASH dhe Paypal
11 000 Lekë
pa TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:

Doogee x60
Madhësia e ekranit 5.5 "
RAM 1 Gb
ROM 8 GB
Kapaciteti i baterisë 3300 mAh
Dimensionet 152,4 x 74,3 x 10,2 mm
Procesor audio Integruar
Lloji i rrjetit 3G
Ndriçimi 400 cd / m²

smartphone11
2 Artikuj

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

46 Shikime

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: