iPhone 6
  • iPhone 6
  • iPhone 6
  • iPhone 6
  • iPhone 6

iPhone 6

Kurseni 5%

iPhone 6

  • Produkte Cilësore Produkte Cilësore
  • Transport i shpejtë brenda 48 Orëve Transport i shpejtë brenda 48 Orëve
  • Paguaj CASH dhe Paypal Paguaj CASH dhe Paypal
20 900 Lekë
22 000 Lekë
pa TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:

iPhone 6
Madhësia e ekranit  4.7 inch
Rezolucioni 750x1334
Kamera 8 MP
RAM 1 GB
Bateria 1810mAh
Storage 32 GB
Gjendja: i përdorur 10/10

smartphone6
2 Artikuj

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

75 Shikime

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: