iPhone 7+
  • iPhone 7+

iPhone 7+

iPhone 7+
Kamera 12MP
Rezolucion 1080 x 1920
Bateri 2900 mAh
Ngyrë e zezë
Gjendja: i përdorur 10/10

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
54 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

iPhone 7+
Kamera 12MP
Madhësia 5.5 inch
Rezolucion 1080 x 1920
Bateri 2900 mAh
Storage 64 GB
Ngyrë e zezë
Gjendja: i përdorur 10/10

smartphone3
2 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: