Sony Xperia A1
  • Sony Xperia A1
  • Sony Xperia A1
  • Sony Xperia A1
  • Sony Xperia A1

Sony Xperia A1

Sony Xperia A1
CPU: Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.6 GHz Cortex-A53)
Rezolucioni
: 720x1280pixel
Kamera: 23MP
RAM: 3GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 2300mAh

45 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria There are not enough products in stock Sasia:
Jep Oferten Tende

Madhësia ekranit: 5.0
CPU: Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.6 GHz Cortex-A53)
Rezolucioni
: 720x1280pixel
Kamera: 23MP
RAM: 3GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 2300mAh
Përmasat: 145 x 67 x 8 mm (5.71 x 2.64 x 0.31 in)
Pesha: 143 g (5.04 oz)
Card slot: microSD, deri në 256 GB
Internal: 32 GB, 3 GB RAM

SonyXperiaA1

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: