Samsung Galaxy XCover 4
  • Samsung Galaxy XCover 4
  • Samsung Galaxy XCover 4

Samsung Galaxy XCover 4

Samsung Galaxy XCover 4
Rezolucioni: 720x1280pixel
Kamera: 13MP
RAM: 3 GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 2800mAh
Përmasat: 146.2 x 73.3 x 9.7 mm (5.76 x 2.89 x 0.38 in)
Pesha: 172 g (6,07 oz)
Card slot: microSD, deri në 256 GB
Internal: 16 GB, 3 GB RAM

30 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Samsung Galaxy XCover 4
Madhësia ekranit: 5.0
CPU: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
Rezolucioni: 720x1280pixel
Kamera: 13MP
RAM: 3 GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 2800mAh
Përmasat: 146.2 x 73.3 x 9.7 mm (5.76 x 2.89 x 0.38 in)
Pesha: 172 g (6,07 oz)
Card slot: microSD, deri në 256 GB
Internal: 16 GB, 3 GB RAM

Samsung XCover4
1 Artikulli
2019-01-08

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: