Samsung s9+
  • Samsung S9 +
  • Samsung s9+
  • Samsung S9+

Samsung S9+

Samsung S9 +
Rezolucioni: 1440 x 2960 pixel, raporti 18.5: 9 (~ 570 densitet ppi)
Kamera: 12MP+12MP
RAM: 6 GB RAM
Kapaciteti i baterise: 3500mAh
Internal: 64 GB

81 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Madhësia e ekranit: 6.2 ''
CPU: Octa-core (4x2,7 GHz Mongo M3 dhe 4x1,8 GHz Cortex-A55)
Rezolucioni: 1440 x 2960 pixel, raporti 18.5: 9 (~ 570 densitet ppi)
Kamera: 12MP+12MP
RAM: 6 GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 3500mAh
Përmasat: 147.7 x 68.7 x 8.5 mm (5.81 x 2.70 x 0.33 in)
Pesha: 189 g (5.75 oz)
Card slot: microSD, deri në 512 GB (përdor SIM slot 2) - vetëm për modelin dual SIM
Internal: 64 GB

SamsungS9+
1 Artikulli
2019-01-08

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: