Samsung Galaxy J7 Duo
  • Samsung Galaxy J7 Duo
  • Samsung Galaxy J7 Duo
  • Samsung Galaxy J7 Duo
  • Samsung Galaxy J7 Duo

Samsung Galaxy J7 Duo

Samsung Galaxy J7 Duo
Rezolucioni: 720x1280pixel
Kamera: 13MP
RAM: 4 GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 3000mAh
Internal: 32 GB

26 500 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Madhësia e ekranit: 5.5 ''
CPU: Okta-core (2x2.2 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53)
Rezolucioni: 720x1280pixel
Kamera: 13MP
RAM: 4 GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 3000mAh
Përmasat: 153.5 x 77.2 x 8.2 mm (6.04 x 3.04 x 0.32 in)
Pesha: 174 g (6.14 oz)
Card slot: microSD, deri në 256 GB (slot i dedikuar)
Internal: 32 GB

SamsungGalaxyJ7Duo
1 Artikulli
2019-01-08

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: