Samsung Galaxy J6 Plus
  • Samsung Galaxy J6 Plus
  • Samsung Galaxy J6 Plus
  • Samsung Galaxy J6 Plus

Samsung Galaxy J6 Plus

Samsung Galaxy J6 Plus
Rezolucioni: 720x1480pixel
Kamera: 13MP
RAM: 4 GB 
Kapaciteti i baterisë: 3300mAh
Përmasat: 161.4 x 76.9 x 7.9 mm (6.35 x 3.03 x 0.31 in)
Pesha: 178 g (6,28 oz)

26 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Madhësia e ekranit: 6.0 ''
CPU: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
Rezolucioni: 720x1480pixel
Kamera: 13MP
RAM: 4 GB
Kapaciteti i baterisë: 3300mAh
Përmasat: 161.4 x 76.9 x 7.9 mm (6.35 x 3.03 x 0.31 in)
Pesha: 178 g (6,28 oz)
Card slot: microSD, deri në 512 GB (vend i caktuar)
Internal: 32 GB

SamsungJ6Plus
1 Artikulli
2019-01-08

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: