Samsung Galaxy J6
  • Samsung Galaxy J6
  • Samsung Galaxy J6
  • Samsung Galaxy J6
  • Samsung Galaxy J6

Samsung Galaxy J6

Samsung Galaxy J6
Rezolucioni: 720x1480pixel
Kamera: 13MP
RAM: 3 GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 3000mAh
Përmasat: 149,3 x 70,2 x 8,2 mm (5,88 x 2,76 x 0,32 in)
Pesha: 154 g (5.43 oz)
Card slot: microSD, deri në 256 GB (slot i dedikuar)
Internal: 32 GB

22 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Madhësia e ekranit: 5.6 ''
CPU: Okta-core 1.6 GHz Cortex-A53 Cortex-A7)
Rezolucioni: 720x1480pixel
Kamera: 13MP
RAM: 3 GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 3000mAh
Përmasat: 149,3 x 70,2 x 8,2 mm (5,88 x 2,76 x 0,32 in)
Pesha: 154 g (5.43 oz)
Card slot: microSD, deri në 256 GB (slot i dedikuar)
Internal: 32 GB

SamsungJ6
3 Artikuj
2019-01-08

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: