Samsung Galaxy J5 2017
  • Samsung Galaxy J5 2017
  • Samsung Galaxy J5 2017
  • Samsung Galaxy J5 2017
  • Samsung Galaxy J5 2017
  • Samsung Galaxy J5 2017

Samsung Galaxy J5 2017

Samsung Galaxy J5 2017
Rezolucioni: 720x1280pixel
Kamera: 13MP
RAM: 3 GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 3000mAh
Përmasat: 146.2 x 71.3 x 8 mm (5.76 x 2.81 x 0.31 in)
Pesha: 160 g (5.64 oz)
Card slot: microSD, deri në 256 GB (slot i dedikuar)
Internal: 32 GB

19 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Madhësia e ekranit: 5.2 ''
Procesor: Okta-core 1.6 GHz Cortex-A53
Rezolucioni: 720x1280pixel
Kamera: 13MP
RAM: 3 GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 3000mAh
Përmasat: 146.2 x 71.3 x 8 mm (5.76 x 2.81 x 0.31 in)
Pesha: 160 g (5.64 oz)
Card slot: microSD, deri në 256 GB (slot i dedikuar)
Internal: 32 GB

SamsungJ52017
3 Artikuj
2019-01-08

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: