Samsung Galaxy J4 Plus
  • Samsung Galaxy J4 Plus
  • Samsung Galaxy J4 Plus

Samsung Galaxy J4 Plus

Samsung Galaxy J4 Plus

  • Produkte Cilësore Produkte Cilësore
  • Transport i shpejtë brenda 48 Orëve Transport i shpejtë brenda 48 Orëve
  • Paguaj CASH dhe Paypal Paguaj CASH dhe Paypal
20 000 Lekë
pa TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:

Madhësia e ekranit: 6.0 ''
CPU: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
Rezolucioni: 720x1480pixel
Kamera: 13MP
RAM: 2 GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 3300mAh
Përmasat: 161.4 x 76.9 x 7.9 mm (6.35 x 3.03 x 0.31 in)
Pesha: 178 g (6,28 oz)
Card slot: microSD, deri ne 512 GB
Internal: 32 GB

SamsungJ4Plus
1 Artikulli
2019-01-08

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

27 Shikime

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: