Samsung Galaxy J4
  • Samsung Galaxy J4
  • Samsung Galaxy J4
  • Samsung Galaxy J4
  • Samsung Galaxy J4

Samsung Galaxy J4 Core

Samsung Galaxy J4
Rezolucioni: 720x1280pixel
Kamera: 13MP
RAM: 2 GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 3000mAh
Përmasat: 151.7 x 77.2 x 8.1 mm (5.97 x 3.04 x 0.32 in)
Pesha: 175 g (6,17 oz)
Card slot: microSD, deri në 256 GB (slot i dedikuar)
Internal: 16 GB

18 500 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Madhësia e ekranit: 5.5 ''
CPU: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
Rezolucioni: 720x1280pixel
Kamera: 13MP
RAM: 2 GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 3000mAh
Përmasat: 151.7 x 77.2 x 8.1 mm (5.97 x 3.04 x 0.32 in)
Pesha: 175 g (6,17 oz)
Card slot: microSD, deri në 256 GB (slot i dedikuar)
Internal: 16 GB

SamsungJ4
2 Artikuj
2019-01-08

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: