Samsung Galaxy J8 2018
  • Samsung Galaxy J8 2018
  • Samsung Galaxy J8 2018
  • Samsung Galaxy J8 2018

Samsung Galaxy J8 2018

Samsung Galaxy J8 2018
CPU: Okta-core 1.6 GHz Cortex-A53
Rezolucioni: 720x1480pixel
Kamera: 16MP
RAM: 4 GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 3500mAh
Internal: 32 GB

30 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Madhësia e ekranit: 6.0 ''
CPU: Okta-core 1.6 GHz Cortex-A53
Rezolucioni: 720x1480pixel
Kamera: 16MP
RAM: 4 GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 3500mAh
Përmasat: 159.2 x 75.7 x 8.2 mm (6.27 x 2.98 x 0.32 in)
Pesha: 177 g (6,24 oz)
Card slot: microSD, deri në 256 GB (slot i dedikuar)
Internal: 32 GB

SamsungJ82018
1 Artikulli
2019-01-08

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: