Samsung Galaxy J2 Prime
  • Samsung Galaxy J2 Prime
  • Samsung Galaxy J2 Prime
  • Samsung Galaxy J2 Prime

Samsung Galaxy J2 Prime

Samsung Galaxy J2 Prime
Kamera:8MP
RAM:1.5 GB RAM
Kapaciteti i baterise: 2600mAh
Dimensione:144.8 x 72.1 x 8.9 mm (5.70 x 2.84 x 0.35 in)
Pesha:  160 g (5.64 oz)
Card slot:microSD, up to 256 GB (uses SIM 2 slot) - me 2 karta
Internal: 16 GB

13 500 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Samsung Galaxy J2 Prime
Display size:5.0''
Procesor:Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
Rezolucion:540x960pixel
Kamera:8MP
RAM:1.5 GB RAM
Kapaciteti i baterise: 2600mAh
Dimensions:144.8 x 72.1 x 8.9 mm (5.70 x 2.84 x 0.35 in)
Pesha:   160 g (5.64 oz)
Card slot:microSD, mbi 256 GB (uses SIM 2 slot) - me 2 karta
Internal: 16 GB

SamsungJ2Prime
2 Artikuj
2019-01-08

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: