Samsung Galaxy J2 Core
  • Samsung Galaxy J2 Core
  • Samsung Galaxy J2 Core
  • Samsung Galaxy J2 Core

Samsung Galaxy J2 Core

Samsung Galaxy J2 Core
Rezolucioni: 540x960pixel
Kamera: 8MP
RAM: 1 GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 2600mAh
Internaal: 8 GB

12 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Madhësia e ekranit: 5.0 ''
CPU: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
Rezolucioni: 540x960pixel
Kamera: 8MP
RAM: 1 GB RAM
Kapaciteti i baterisë: 2600mAh
Përmasat: 143.4 x 72.1 x 8.9 mm (5.65 x 2.84 x 0.35 in)
Pesha: 154 g (5.43 oz)
Card slot: microSD, deri në 256 GB
Internaal: 8 GB

SamsungJ2Core
3 Artikuj
2019-01-08

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: