Kacavida 45 ne 1
  • Kacavida 45 ne 1
  • Kacavida 45 ne 1

Kacavida 45 ne 1

Set Kacavida 45 ne 1 me koka te ndryshmePerfshin ne total 45 koka (-), (+) dhe yllZgjatues trupi për kaçavid
  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 000 Lek

(1 Lek 1)

me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Set 45 ne 1 me koka te ndryshme.
-Përfshin në total 45 koka (-), (+) dhe yll
-Zgjatues trupi për kaçavid
-Pincet për kapje vidash të vogla

Kacavida
15 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: