Akses Point AP AC Lite
  • Akses Point AP AC Lite

Akses Point AP AC Lite

Akses Point AP AC Lite
Mjedisi: Brenda
Shpejtësia 2,4 GHz: 300Mbps
Shpejtësia 5 GHz: 867 Mbps

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
13 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Akses Point AP AC Lite
Përmasat: ∅160 x 31.45 mm
Mjedisi: Brenda
Shpejtësia 2,4 GHz: 300Mbps
Shpejtësia 5 GHz: 867 Mbps
PoE Mode: 24V PoE pasiv
Porta: (1) 10/100/1000 Ethernet

Akses
30 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: