LiteBeam AC 5GHz
  • LiteBeam AC 5GHz
  • LiteBeam AC 5GHz
  • LiteBeam AC 5GHz

LiteBeam AC 5GHz

Ubiquiti LiteBeam AC 5GHz 802.11ac Built-in 120 Degree 16dBi Sector 2x2 MIMO
Biquiti LBE-5AC-16-120 LiteBeam AC 5GHz 2x2 MIMO airMAX ac Sektori AP 16dBi 802.11acLiteBeam ac AP eshte nje qasje ultra-lehte e airMAX ac Access Point me performance te pabesueshme dhe çmime te shkelqyera.
Komunikon me CPE brenda nje zone mbulimi prej 120 °.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
15 300 Lek

(1 Lek 1)

me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Biquiti LBE-5AC-16-120 LiteBeam AC 5GHz 2x2 MIMO airMAX ac Sektori AP 16dBi 802.11acLiteBeam ac AP është një qasje ultra-lehtë e airMAX ac Access Point me performance të pabesueshme dhe çmime të shkelqyera.
Mbulimi i sektorit airMAX ac LiteBeam ac AP përmban një antenë MIMO 2x2 dhe komunikon me CPE të shumëfishta airMAX brënda një zone mbulimi prej 120 °.
Porta Ethernet 10/100.

LBE-5AC-16-120
2 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: