300Mbps wireless N range extender
  • 300Mbps wireless N range extender

300Mbps wireless N range extender

E1 Plus Netis
300Mbps 
Wireless Router Mode-Krijon nje rrjet te menjëhershem privat pa tel dhe shperndan internetin në shume pajisje Wi-Fi

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 700 Lek

(1 Lek 1)

me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

300Mbps Wireless N Range Extender E1 Plus Netis
Wireless Router Mode-Krijon një rrjet të menjëhershëm privat pa tel dhe shperndan internetin në shumë pajisje Wi-Fi
Modaliteti i klientëve - Lidhja me një pajisje tjetër nëpërmjet kabllos Ethernet dhe vepron si një përshtatës i jashtëm për të dërguar / marrë sinjal pa tel nga rrjeti juaj pa tel.

E1 Plus Netis
4 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: