Ubiquiti 5GHz NanoBeam, AIRMAX, 300mm
  • Ubiquiti 5GHz NanoBeam, AIRMAX, 300mm
  • Ubiquiti 5GHz NanoBeam, AIRMAX, 300mm
  • Ubiquiti 5GHz NanoBeam, AIRMAX, 300mm

Ubiquiti 5GHz NanoBeam, AIRMAX, 300mm

Ubiquiti 5GHz NanoBeam, AIRMAX, 300mmMemoria: 64 MB DDR2, 8 MB e perdorimit te blicitFrekuenca: 5150 - 5875 MHz Worldwide Net.Nderfaqja: (1) Porte Ethernet 10/100 Gain: 16 dBiPolarizimi: Dual Linear MaxDimensionet: 140 x 140 x 54 mm (5.51 x 5.51 x 2.13 ")Pesha: 0.320 kg (0.71 lb) 
  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
13 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Përpunuesit: Atheros MIPS 74Kc, 560 MHz
Memoria: 64 MB DDR2, 8 MB e përdorimit të blicit
Frekuenca: 5150 - 5875 MHz Worldwide Net.
Ndërfaqja: (1) Portë Ethernet 10/100 Gain: 16 dBi
Polarizimi: Dual Linear Max.
Konsumi i energjisë: 6W
Dimensionet: 140 x 140 x 54 mm (5.51 x 5.51 x 2.13 ")

Pesha: 0.320 kg (0.71 lb)
Furnizimi me energji elektrike (PoE): 24V, 0.5A PoE
Montimi: Pole-Mount (Kit përfshirë),

Temperatura e punës në mur: -40 deri 70 ° C (-40 deri 158 ° F)
Lagështia e përdorimit: 5 deri 95% Jo-kondensuese

NBE-M5-16
4 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: