LiteBeam, 5GHz, 23dBi, CPE
  • LiteBeam, 5GHz, 23dBi, CPE
  • LiteBeam, 5GHz, 23dBi, CPE

LiteBeam, 5GHz, 23dBi, CPE

"Ubiquiti LiteBeam, 5GHz, 23dBi, CPE "BE-M5-23 Ubiquiti LiteBeam nje zgjidhje e plote; ideale per konfigurimin e WISP.• Antene me drejtim te larte, te drejtuar• Dizajni industrial i shkelqyeshem• Madhesia kompakte• Peshe e lehte
  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
7 800 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 01/03/2019

BE-M5-23 Ubiquiti LiteBeam është një zgjidhje e plotë; ideale për konfigurimin e WISP. Radio frekuenca është 5GHz dhe fitimi i antenës është 23dBi, me funksionalitetin PtP. Ubiquiti LBE-M5-23 është evolucioni më i fundit i një kabllo të lehtë dhe kompakte. LBE-M5-23 është projektuar të jetë një zgjidhje me kosto efektive dhe me performancë të lartë për lidhjen me distancë të largët me brez të gjerë në distanca të gjata. Ai funksionon në të gjithë botën, pa frekuenca 5GHz frekuencash dhe ka performancë të lartë deri në 100 Mbps  dhe një gamë të pabesueshme deri në 18+ kilometra. Teknologjia e tij InnerFeed integron të gjithë sistemin e radios në antenë dhe protokolli revolucionar TDMA AIRMAX rrit performancën dhe shkallëzimin e rrjetit. LBE-M5-23 gjithashtu përmban një sistem unik të montimit të topit që siguron fleksibilitet rregullues 3-aks për opsionet e gjithanshme të montimit. Sistemi i montimit, i shoqëruar me nivelin e flluskës së integruar, mundëson shtrirjen e shpejtë dhe të lehtë.

Karakteristikat e produktit:
• Antenë me drejtim të lartë, të drejtuar
• Dizajni industrial i shkëlqyeshëm
• Madhësia kompakte
• Peshë e lehtë

LBE-M5-23
5 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: