Patchkabel RJ45 5 Metra
  • Patchkabel RJ45 5 Metra

Patchkabel RJ45 5 Metra

Patchkabel RJ45 FTP(F/UTP) 5m grau, CAT5e, Synergy 21,
  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
290 Lek

(1 Lek 1)

me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende
Patchkabel RJ45 FTP(F/UTP) 5m grau, CAT5e, Synergy 21,
Patchkabel RJ45-5m
30 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: