Kabell RJ45 2m
  • Kabell RJ45 2m

Kabell RJ45 2m

Patchkabel RJ45 FTP(F/UTP) 2m schwarz, CAT5e
Perdorimi Kablloja e rrjetit
Gjatesia e kabllit: 2 metra
Lloji :Rrjeti

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
150 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Patchkabel RJ45
Përdorimi: Kablloja e rrjetit
Gjatësia e kabllit: 2 metra
Lloji: Rrjeti
Lloji i produktit RJ45 Patch Cable
Standard Performance

Patchkabel RJ452m
100 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: