Kabell rrjeti 1m
  • Kabell rrjeti 1m

Kabell rrjeti 1m

Kabell rrjeti RJ45 FTP(F/UTP) 1,0m 
Perdorimi: Kablloja e rrjetit
Lloji i produktit RJ45 Patch kabell

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
100 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Kabell rrjeti RJ45 FTP(F/UTP) 1,0m schwarz
Perdorimi: Kablloja e rrjetit
Gjatesia e kabllit: 1meter
Lloji: Rrjeti
Lloji i produktit RJ45 Patch Cable
Standard Performanc

Patchkabel 1m
100 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: