Patchkabel
  • Patchkabel

Patchkabel

Patchkabel 0.5 Metra Cat5E
  • Produkte Cilësore Produkte Cilësore
  • Transport i shpejtë brenda 48 Orëve Transport i shpejtë brenda 48 Orëve
  • Paguaj CASH dhe Paypal Paguaj CASH dhe Paypal
90 Lekë
pa TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:

Sasia minimale e blerjes për këtë produkt është 5.

Patchkabel RJ45 FTP(F/UTP) 0,5m grau, CAT5e, Synergy 21,
Patchkabel
200 Artikuj

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

34 Shikime

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: