Akses Point AP AC Lite
  • Akses Point AP AC Lite
  • Akses Point AP AC Lite
  • Akses Point AP AC Lite

Akses Point AP AC LR

Akses Point - Marka Ubiquiti Network802.11ac Dual Radio Access Point
Ne nje dizajn te rafinuar eshte ideal per vendosjen e rrjetave wirless me performance te larte
Operon ne 2-banda 2.4 & 5 Ghz
Shpejtesia e transmetimit Wifi 1167 Mbps

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
17 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Unifi AC Lite AP përmban teknologjinë më të fundit Wi-Fi 802.11ac në një dizajn industrial të rafinuar dhe është ideal për vendosjen e rrjeteve Wireless me performancë të lartë.
Operon ne 2-banda 2.4 & 5 Ghz.
Shpejtësia e transmetimit Wifi 1167 Mbps
Dizajn elegant, ultra-kompakt Unifi AC Lite AP përmban një dizajn të pastër në një gjurmë të reduktuar - gjysma e madhësisë në krahasim me standardin UniFi AP. Pajisje e cila sugjerohet për hotele, restorante, zyra, magazina apo shtëpi dhe vila.

AP-AC-LR
20 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: