Kamer Wireless
  • Kamer Wireless
  • Kamer Wireless
  • Kamer Wireless

Kamer Wireless

IP Camera Wireless
  • Produkte Cilësore Produkte Cilësore
  • Transport i shpejtë brenda 48 Orëve Transport i shpejtë brenda 48 Orëve
  • Paguaj CASH dhe Paypal Paguaj CASH dhe Paypal
9 000 Lekë
pa TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:

Karakteristikat e produktit:
-Rezolucioni 2 Mpx IP Camera Wireless
-Kamer  te integruar, Sensor Temperature dhe Motion Detection ku krahas filmimit mund te perdoret dhe sistem Dedektimi apo temperature ambienti.
-Suporton karte memorie deri ne 128 GB per regjistrim.
-Aplikacion Mobile per te survejuar ne cdo kohe shtepine,zyren apo cdo ambient tjeter.

kamera
15 Artikuj

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

103 Shikime

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: