Switch 16 Port 10/100 RackMount
  • Switch 16 Port 10/100 RackMount

Switch 16 Port 10/100 RackMount

Switch 16 porta 10/100
Avantazh: 2.38Mpps  64Bytes
Temperatura e punes: 0 deri 50°C
Konsumi i energjise: Max. 1.3 W/4.4 BTU

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
5 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

FNSW-1601 është një Switch Fast Ethernet 16-Port 10/100 Base-TX që është një njësi e përmirësuar që kombinon efikasitetin e energjisë dhe performancën e qëndrueshme.
Portat: 16 10/100TX
Lloji i kalimit: I pamenaxhuar
Temperatura e punës: 0 deri 50°C
Konsumi i energjisë: Max. 1.3 W/4.4 BTU
Avantazh: 2.38Mpps @ 64Bytes

FNSW-1601-EU
10 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: