Stol Piano Proel (lekure e bardhe)
  • Stol Piano Proel (lekure e bardhe)

Proel Stol Piano (lekure e bardhe)

Stol Piano Proel (lekure e bardhe) modeli PB85SSWWH
Lartesia minimale: 495 mm
Lartesia maksimale: 575 mm
Pesha: 7,80 kg

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
12 500 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

 Paneli profesional i rregullueshëm për piano dhe organo, mekanizëm çeliku të pikturuar me zink, ka përshtaje për rregullimin e lartësisë. Kornizë me ngjyrë të bardhë. Mbulesa e bardhë prej lëkure.

Korniza druri: ngjyrë e bardhë e bardhë
Vend i mbushur: mbulesa e bardhë prej lëkure
Madhësia e vendndodhjes: 525 mm x 295 mm

PB85SSWWH
1 Artikulli
2018-11-22

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: