Stol Piano Proel (Lekure e zeze)
  • Stol Piano Proel (Lekure e zeze)

Proel Stol Piano (Lekure e zeze)

Stol Piano Proel (Lekure e zeze) PB85SBBBK

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
13 500 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Paneli profesional i rregullueshëm për piano dhe organo, mekanizëm çeliku të pikturuar me zink, i përshtatshëm për rregullimin e lartësisë. Kornizë e zezë e ndritur. Mbulesa e zezë prej lëkure.

Korniza druri: ngjyra e ndritshme e zezë
Vend i mbushur me mbulesë lëkure të zezë
Madhësia e vendndodhjes: 525 mm x 295 mm
Lartësia minimale: 495 mm
Lartësia maksimale: 575 mm
Pesha: 7,80 kg

PB85SBBBK
1 Artikulli
2018-11-22

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: