Stol Piano Proel (lekure e bardhe)
  • Stol Piano Proel (lekure e bardhe)

Stol Piano Proel (lekure e bardhe) PB85SSWWH

Stol Piano Proel (lekure e bardhe) PB85SSWWH

  • Produkte Cilësore Produkte Cilësore
  • Transport i shpejtë brenda 48 Orëve Transport i shpejtë brenda 48 Orëve
  • Paguaj CASH dhe Paypal Paguaj CASH dhe Paypal
12 500 Lekë
pa TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:

 Paneli profesional i rregullueshëm për piano dhe organo, mekanizëm çeliku të pikturuar me zink, ka përshtaje për rregullimin e lartësisë. Kornizë me ngjyrë të bardhë. Mbulesa e bardhë prej lëkure.

Korniza druri: ngjyrë e bardhë e bardhë
Vend i mbushur: mbulesa e bardhë prej lëkure
Madhësia e vendndodhjes: 525 mm x 295 mm
Lartësia minimale: 495 mm
Lartësia maksimale: 575 mm
Pesha: 7,80 kg

PB85SSWWH
1 Artikulli
2018-11-22

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

50 Shikime

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: