Stol Piano Proel (Lekure e zeze)
  • Stol Piano Proel (Lekure e zeze)

Stol Piano Proel (Lekure e zeze) PB85SBBBK

Stol Piano Proel (Lekure e zeze) PB85SBBBK

  • Produkte Cilësore Produkte Cilësore
  • Transport i shpejtë brenda 48 Orëve Transport i shpejtë brenda 48 Orëve
  • Paguaj CASH dhe Paypal Paguaj CASH dhe Paypal
13 500 Lekë
pa TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:

Paneli profesional i rregullueshëm për piano dhe organo, ka mbulesë të imituar prej lëkure, mekanizëm çeliku të pikturuar me zink, i përshtatshëm për rregullimin e lartësisë. Kornizë e zezë e ndritur. Mbulesa e zezë prej lëkure.

Korniza druri: ngjyra e ndritshme e zezë
Vend i mbushur me mbulesë lëkure të zezë
Madhësia e vendndodhjes: 525 mm x 295 mm
Lartësia minimale: 495 mm
Lartësia maksimale: 575 mm
Pesha: 7,80 kg

PB85SBBBK
1 Artikulli
2018-11-22

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

63 Shikime

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: