Smart Watch
  • Smart Watch
  • Smart Watch
  • Smart Watch
  • Smart Watch

Smart Watch

Smart Watch
Smart watchi me I kerkuar dhe me cilesor, me super parametra.
 Madhesia e produktit: 43.5 * 40 * 9.8mm
 Pesha: 78g
 Rezolucioni i ekranit: 240 * 240
 Bateria: 380mAh bateri, kapacitet te larte

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Smart Watch
1. Madhësia e produktit: 43.5 * 40 * 9.8mm
2. Madhësia e kutisë: 100 * 100 * 75mm
3. Pesha: 78g
4. Rezolucioni i ekranit: 240 * 240
5. Bateria: 380mAh bateri polimerësh me kapacitet të lartë
6. Memoria: 32M + 32M për të suportuar deri në 32G kartë TF
7. Bluetooth: Versioni 4.1
8. Ekran me prekje: OGS ekran capacitive touch
9. Kamera: 2.0M

aksesore2
1 Artikulli

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

2 produkte të tjera në të njëjtën kategori: