Na ndiqni në Facebook

Produktet e reja

Helikopter loder
  • I ri
Çmimi 3 000 Lek

Helicopter loder me telekomande

Helicopter loder me telekomande
Lloji: Helikopter
Materiali: Metal, Plastik
Paketa përfshin: Bateri, Manual për Përdorues, Ngarkues,dhe Telekomandë
Largësia në distancë: 15M
Përmasat: 40 * 6.5 * 15.5cm
Per femije te moshes: 3 vjet e siper
Nje loder fantastike per pilotet tuaj te vegjel te cilet do ta kene vete kontrollin e helikopterit.

Transport i Shpejtë
3 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Soundsation Amplifikator Zeus A-300
  • Në aksion!
  • I ri
Çmimi 28 500 Lek

Soundsation Amplifikator Zeus A-600

Amplifikator i nje cilesie te larte dhe performace super. Mund te mbaje dy bokse nga 200W-8ohm dhe dy bokse 300W-4ohm

Transport i Shpejtë
28 500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
JARDIN D'OLEANE SAPUN I ZI MAROKEN ME VAJ ULLIRI 100gr
  • I ri
Çmimi 350 Lek

JARDIN D'OLEANE SAPUN I ZI MAROKEN PER AKNET ME VAJ ULLIRI 100gr

Sapun i zi maroken me vaj ulliri
- Ka veti antirrudhe 
- Largon dhe trajton celulitin
- Largon njollat dhe shenjat ne lekure 
- Largon aknet dhe pucrrat ne fytyre 
- Zbut dhe shkelqen lekuren
- Zgjat dhe ushqyen floket
Per me shume rreth sapunit te zi maroken lexoni me poshte pershkrimin

Transport i Shpejtë
350 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
JARDIN D'OLEANE SAPUN I ZI MAROKEN ME GASUL DHE ROZMARINE 100gr
  • I ri
Çmimi 350 Lek

JARDIN D'OLEANE SAPUN I ZI MAROKEN ME GASUL DHE ROZMARINE 100gr

Sapuni i zi maroken me argjile gasul dhe rozmarine
- Sapuni organik maroken largon dhe trajton celulitin 
- Largon njollat dhe shenjat ne lekure
- Largon aknet dhe pucrrat ne fytyre 
- Zbut dhe shkelqen lekuren 
- Zgjat dhe ushqyen floket

Transport i Shpejtë
350 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
JARDIN D'OLEANE SAPUN I ZI MAROKEN ME VAJ ARGANI 100gr
  • I ri
Çmimi 350 Lek

JARDIN D'OLEANE SAPUN I ZI MAROKEN ME VAJ ARGANI 100gr

Sapun i Zi Maroken
- Ka veti hidratuese
- Ndihmon në ruajtjen e një balance te shendetshme te PH 
- E le lekuren te bute dhe me shkelqim
- Ka veti antirrudhe
- Largon dhe trajton celulitin

Transport i Shpejtë
350 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje