Bluze për Meshkuj
  • Bluze për Meshkuj

Bluze me motive per meshkuj

Bluze për Meshkuj

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 500 Lek
me TVSH
Masa Veshjes
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 10/03/2019

Bluze për meshkuj me motive dhe me një material mjaft të ngrohtë.
Shtoni stil në garderobën tuaj!

pikabutik2
1 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: