Llambat H1
  • Llambat H1

Llambat H1

Llambat H1

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
3 800 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Për fushpamje më të mirë  Led h7 ,H1 
6000k (All in one compact design ) 36w/3800LM
Jetëgjatësia 30000 orë pune
DC 8V-48V
Çmimi 4200 leke
Xenon H7 6000k ose 8000k 12V 35W
300% më shumë dritë se llamba e thjesht 
Jetëgjatësia më shumë se 2500 orë pune

llambaH1
5 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: