Bluetooth Handsfree N8
  • Bluetooth Handsfree N8
  • Bluetooth Handsfree N8

Bluetooth Handsfree N8

Bluetooth Handsfree N8

  • Produkte Cilësore Produkte Cilësore
  • Transport i shpejtë brenda 48 Orëve Transport i shpejtë brenda 48 Orëve
  • Paguaj CASH dhe Paypal Paguaj CASH dhe Paypal
2 000 Lekë
pa TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:

Bluetooth Handsfree(kur flet ne telefon nuk ka nevoj ta mbash telefonin ne vesh pasi audio përhapet te bokset e makinës do të thotë bisedë telefonike shumë komode )
Suporton karikim per telefon
LCD Bluetooth
Trasmetues FM
Suporton USB
Suporton MP3, WMA format muzike.
Suporton kart
ë memorje


n8bluetooth
5 Artikuj

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

48 Shikime

12 produkte të tjera në të njëjtën kategori: