S7 Bluetooth
  • S7 Bluetooth

S7 Bluetooth

S7

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

S7
-Bluetooth Handsfree(kur flet në telefon nuk ka nevoje ta mbash telefonin në vesh pasi audio përhapet te bokset e makines do të thotë bisedë telefonike shumë komode )
-Suporton karikim për telefon - LCD Bluetooth -Trasmetues FM -Suporton USB
-Suporton MP3, WMA format Muzike.
-suport kart memorje 
pako përmban dhe :
1 x 3.5mm kabull Audio 
1 x Manual Përdoruesi

s7
5 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: