Sistem parkimi + DVR
  • Sistem parkimi + DVR
  • Sistem parkimi + DVR

Sistem parkimi + DVR

Sistem parkimi + DVR

  • Produkte Cilësore Produkte Cilësore
  • Transport i shpejtë brenda 48 Orëve Transport i shpejtë brenda 48 Orëve
  • Paguaj CASH dhe Paypal Paguaj CASH dhe Paypal
4 941 Lekë
pa TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:

Sistem parkimi + DVR
Ekran LCD 4.3(Full HD" + Kamera +kabujt e nevojshëm ,e përshtatshme për të gjitha llojet e makinave.

sistemparkimi
5 Artikuj

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

43 Shikime

12 produkte të tjera në të njëjtën kategori: