Sensor Parkimi per Makine
  • Sensor Parkimi per Makine

Wireless sensor parkimi LED

Wireless sensor parkimi LED

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 600 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Radari lidhet me hostin nëpërmjet lidhjes pa tela
Ekran LED me katër shirita ngjyrash: e kuqe, e verdhë, e gjelbër dhe e kaltër, për t'ju kujtuar distancën e sigurt kur mbështetni.
Alarmi ka katër faza, 1.6-2.0m, ngadalësi, 1.1-1.6m, i ngadalshëm, 0.5-1.0m, zakonisht 0-0.4m: BI BI BI BI -----
L dhe R ju kujtojnė distancėn e sigurt midis tė djathtės dhe tė majtės kur mbėshteteni sipas shiritave me ngjyra

sensorparkimi
5 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: