Celes auto per volkswagen
  • Celes auto per volkswagen

Celes auto per volkswagen

Çelës auto për volkswagen

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 200 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Çelës auto për volkswagen
E përshtatshme për:
Volkswagen EOS
Volkswagen Golf / Jetta Mk5
Volkswagen Golf / Jetta Mk6
Volkswagen Passat CC
Volkswagen Tiguan
Volkswagen Touran
Volkswagen Caddy 2004-2011
Volkswagen Passat B6 2005-2009
Volkswagen Scirocco 1999-2001

celesauto
5 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: