Xenon h7 55w 6000k

Xenon h7 55w 6000k

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
3 800 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Cilësi e mirë YOHOOLYO xenon H7 6000K
Ftohje të shpejtë, hark elektrik dhe temperaturë të qëndrueshme të ngjyrës: rreze precize të lehta që zvogëlon efektin e rreze të lartë dhe siguron ngarje të sigurt

Përshtatshmëria e mirë xenon H7 6000K
Dekoderi i integruar është në përputhje me modelet e ndryshme të makinave, duke ofruar kështu mundësinë e një modeli të gjithanshëm dhe të adaptueshëm për modele të ndryshme

Temperatura e punës
Gamën e temperaturës së përdorimit të kabinetit YohOOLYO xenon headlights është i gjerë, i aftë për të vepruar rregullisht në të dy temperaturat e ulëta dhe të larta (nga -40 ° C deri në 105 ° C)

Dritë e emetuar është shumë e ndritshme
Shkëlqimi: 2500-2800LM, ndriçimi është më i gjerë, gjerësia: 40 metra

Rreze dritë ka një gjatësi më të gjat
ë YOHOOLYO llambat
Xenon mund të arrijnë 150 metra, ndërsa ajo e markave të tjera arrin 50 metra

xenon
4 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: