Kitare klasike 4/4
 • Kitare klasike 4/4
 • Kitare klasike 4/4 SOUNDSATION
 • Kitare klasike 4/4 SOUNDSATION
 • Kitare klasike 4/4 SOUNDSATION

Soundsation Kitare klasike 4/4

Kitare klasike 4/4
Marka : Soundsation
Ngjyrat që disponojmë: bardhe, zeze, kuqe, roze, blu

 • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
 • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
10 000 Lek
me TVSH
Ngjyra
 • Blu
 • E Zeze
 • Kuqe
 • Roze
Disponueshmëria Nuk ka gjendje në magazinë Sasia:
Jep Oferten Tende

Kitare klasike e re Primera 4/4
Hapat e parë janë thelbësore për studimin e instrumentit. Kitarë Toledo PRIMERA seri është projektuar për të lehtësuar mësimin. Nga tastiera e butë, lehtëson prekjen dhe është e rehatshme për të luajtur, duke ndihmuar studentin të marrë meloditë dhe akordet menjëherë.
Soundboard: kompensatë
Tastiera: drurë
Ngjyrat që disponojmë : e bardhë, e zezë, e kuqe, roze, blu

Primera 4/4
0 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: