Balerina ngjyrë blu e errët
  • Balerina ngjyrë blu e errët
  • Balerina ngjyrë blu e errët
  • Balerina ngjyrë blu e errët
  • Balerina ngjyrë blu e errët
  • Balerina ngjyrë blu e errët

Balerina ngjyrë blu e errët

Balerina ngjyrë blu e errët 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
6 250 Lek
me TVSH
Zgjidh numrin e Kembes
  • 37
  • 38
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Balerina ngjyrë blu e errët 
Dizenjuar për vajzat me stil.
Mjaft moderne dhe elegante për vajza.

ME6048F8I.B2
1 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: