Balerina ngjyrë blu e errët
 • Balerina ngjyrë blu e errët
 • Balerina ngjyrë blu e errët
 • Balerina ngjyrë blu e errët
 • Balerina ngjyrë blu e errët

Balerina ngjyrë blu e errët

Balerina ngjyrë blu e errët 

 • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
 • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
5 875 Lek
me TVSH
Zgjidh numrin e Kembes
 • 31
 • 32
 • 33
 • 34
 • 35
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Balerina ngjyrë blu e errët 
Dizenjuar për vajzat me stil.
Mjaft moderne dhe elegante për vajza.

ME6048F8I.B
1 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: