Kambale unisex ngjyrë bezhë

Kambale unisex ngjyrë bezhë

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
5 500 Lek
me TVSH
Zgjidh numrin e Kembes
  • 19
  • 21
  • 22
  • 23
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Kambale unisex ngjyrë bezhë
Të përshtatshme me cdo lloj veshjeje në cdo stinë.

ME1004B8I.A
1 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: